Home Kontakty Přihlášení / Registrace

Jak systém vypadá a funguje?

Řešíte-li pracovní úraz, musíte vyplnit, a na příslušná místa odevzdat, zákonem předepsaný záznam o úrazu. Náš online formulář s nápovědou vám pomůže projít celým procesem vyplňování snadno, rychle a bez chyb, krok za krokem. Na závěr získáte zákonem předepsaný formulář Záznam o pracovním úrazu v PDF s možností pozdějších úprav. Dovolujeme si vás informovat, že veškeré služby na portálu PracovniUraz.cz jsou a nadále budou zcela zdarma.

Vyplnění formuláře bez registrace

Jakmile vyplníte formulář, získáte možnost okamžitého stažení záznamu o úrazu v předepsaném formátu PDF. Zároveň se vám automaticky vytvoří uživatelský účet a vy tak bude moct formulář kdykoli v budoucnu upravit. Přístupové údaje do vlastního účtu jsou vám zaslány spolu s vygenerovaným Záznamem o pracovním úrazu na váš email.

Výhody vlastního účtu

Vyplněný formulář je automaticky uložen ve vašem vlastním zabezpečeném účtu, kam si mimo jiné můžete ukládat veškeré své další záznamy o pracovních úrazech. Neomezený počet svých uložených záznamů můžete plně editovat, připojovat k nim hlášení změn, různé související dokumenty, poznámky a fotografie. A samozřejmě do nich můžete kdykoliv a odkudkoliv nahlížet, exportovat je do PDF či tisknout. Podívejte se, jak systém pro uchovávání záznamů o úrazech vypadá.